Nagrody

Bon 30 zł - sieć sklepów Stara Mydlarnia (nr 01)

90 pkt

Bon o wartości 30 zł, stanowiący odpowiednik gotówki, wystawiany na okaziciela, umożliwiający dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Stara Mydlarnia na terenie miasta Bydgoszczy.

 

Bon 50 zł - sieć sklepów Empik (nr 02)

140 pkt

Karta prezentowa Empik 50 zł, z której można korzystać wielokrotnie przez 12 miesięcy od momentu aktywacji (pierwszej płatności), np. zakupić produkt za 20 zł, a z pozostałych 30 zł skorzystać innym razem. Jeżeli wyda się całą kwotę, kartę można zasilić gotówką lub kartą kredytową/płatniczą w kasie Empik.

Bon 100 zł - sieć sklepów Empik (nr 03)

240 pkt

Karta prezentowa Empik 100 zł, z której można korzystać wielokrotnie przez 12 miesięcy od momentu aktywacji (pierwszej płatności), np. zakupić produkt za 40 zł, a z pozostałych 60 zł skorzystać innym razem. Jeżeli wyda się całą kwotę, kartę można zasilić gotówką lub kartą kredytową/płatniczą w kasie Empik.

Voucher 80 zł - kolonie i obozy Pol-Travel (nr 04)

 70 pkt

Voucher o wartości 80 zł do wykorzystania przy wykupieniu kolonii i obozów organizowanych przez BP Pol-Travel w Bydgoszczy. Jeden voucher mozna wykorzystać przy zakupie imprezy dla jednej osoby.

Bon 50 zł - sieć sklepów Saturn (nr 05)

140 pkt

Karta Podarunkowa o wartości 50 zł, stanowiącą odpowiednik gotówki, wystawianą na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Saturn na terenie Polski.

Bon 30 zł - sieć sklepów Rossmann (nr 06)

90 pkt

Karta Podarunkowa o wartości 30 zł, stanowiącą odpowiednik gotówki, wystawianą na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Roosman na terenie Polski.

Bon 50 zł - sieć sklepów Media Markt (nr 07)

140 pkt

Karta Podarunkowa o wartości 50 zł, stanowiącą odpowiednik gotówki, wystawianą na okaziciela, umożliwiającą dokonywanie zakupu towarów w dowolnym sklepie Media Markt na terenie Polski.

http://www.parkingiokecie.pl/images/stories/01a.jpg

Parking przy lotnisku Okęcie Warszawa na 14 dni (nr 08)

180 pkt

Skierowanie na gratisowy postój na parkingu z dowozem na i z Lotniska Okęcie.